Anthony Joshua nie „marnuje czasu” czekając na Tysona Fury’ego czy Deontaya Wildera

Zapisz się do naszego bezpłatnego biuletynu sportowego, aby otrzymywać najświeższe informacje na temat wszystkiego, od kolarstwa po boks

Zarejestruj się w naszym bezpłatnym sportowym e-mailu, aby otrzymywać najświeższe informacje

Anthony Joshua twierdzi, że nie zamierza „marnować czasu” czekając na walkę z Tysonem Furym lub Deontayem Wilderem, przygotowując się do rewanżu z Dillianem Whytem w przyszłym miesiącu.

Po zerwaniu dyskusji na temat przejęcia Fury’ego, były mistrz świata Joshua został powiązany z walką z Wilderem w Arabii Saudyjskiej.

Jednak Joshua ponownie zmierzy się z Whyte’em, pokonując swojego rywala w starciu o tytuł Wielkiej Brytanii i Wspólnoty Narodów w grudniu 2015 roku, aby pomścić porażkę, gdy spotkali się jako amatorzy.

33-latek nadal buduje swój rekord, pokonując Jermaine’a Franklina na punkty w kwietniu po porażce jeden po drugim z Ołeksandrem Usykiem, zjednoczonym mistrzem, który ma zmierzyć się z Brytyjczykiem Danielem Dubois w Polsce w przyszłym miesiącu. .

„Zdecydowanie jestem gotowy do walki” – powiedział Joshua na konferencji prasowej, aby obejrzeć wyprzedaną walkę w O2 Arena.

„W dywizji jest wiele nazwisk, ale jednocześnie spójrz, co tworzy ta (walka), jestem wojownikiem, ale rozumiem też biznes.

„Wilder i inni robili mi w głowie od lat, widzieliście teraz shenanigany w dywizji wagi ciężkiej – nawet z Fury, mówiąc, że trenuje dla Usyka, widać wszystkie kłamstwa, więc nie marnować mój czas z pożeraczami czasu.

„Chcę tylko walczyć, nie przestawaj. W tym roku skończę 34 lata, bawmy się póki tu jestem, nie zamierzam tracić czasu na czekanie na ludzi i gonienie za ludźmi.

„Nawet od amatorów można było zobaczyć trajektorię, na której byłem; gotowy do upadku, gotowy nadstawić karku i walczyć z kimkolwiek i nadal tak jest.

Jeśli Joshua dojdzie do rewanżu z Whytem, ​​który będzie pokazywany na żywo przez nadawcę DAZN, oczekuje się, że spotka się z Wilderem w kolejnym lukratywnym pojedynku wagi ciężkiej.

„To wielka noc dla mojej kariery” – dodał Joshua.

„Dillian jest wiarygodnym i solidnym przeciwnikiem, mam głęboki szacunek dla każdego mężczyzny, z którym wychodzę na ring. Mógłbym teraz walczyć, to jest w moim sercu. Chcę tylko walczyć.

Wilder i inni robili mi w głowie od lat, widzieliście teraz shenanigany w wadze ciężkiej – nawet z Furym, mówiącym, że trenuje dla Usyka, widać wszystkie kłamstwa, więc nie marnuję mój czas z pożeraczami czasu.

Antoniego Jozuego

Dla 35-letniego Whyte’a jest to szansa na wyrównanie z Joshuą na profesjonalnym ringu po pokonaniu złotego medalisty olimpijskiego w amatorach.

Zasugerował, że takie zwycięstwa mogą być wszystkim, co mu pozostało, gdy wkracza w zmierzch swojej kariery, pomściwszy już porażkę przez nokaut z Aleksandrem Powietkinem w 2020 roku.

„Miałem trzy porażki, pomściłem jedną, jeśli dostanę pozostałe dwie (Joshua i Fury), nie dbam o boks po tym” – powiedział.

„Oboje ponieśliśmy trzy porażki, ale obaj jesteśmy bardzo głodni, więc nie mogę się doczekać, aby tam wejść – mam nadzieję na jego najlepszą wersję, nie martwię się tym, co ludzie powiedzą. Przychodzę walczyć i nie mam nic do stracenia”.

Podobne wpisy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *