Minister sprawiedliwości RP widziany z pistoletem za pasem

Aby otrzymywać bezpłatne powiadomienia o najświeższych wiadomościach w czasie rzeczywistym, wysyłane bezpośrednio do Twojej skrzynki odbiorczej, zapisz się do naszych e-maili z najnowszymi wiadomościami

Zarejestruj się, aby otrzymywać nasze bezpłatne e-maile z najnowszymi wiadomościami

Minister sprawiedliwości Polski, który budzi podziały, Zbigniew Ziobro, wywołał zdziwione komentarze po tym, jak podmuch wiatru ujawnił, że nosi on broń zatkniętą za pasek.

Ziobro składał wieniec na uroczystości w centralnej Polsce, gdy wiatr pokazał, że ma przy sobie pistolet Glock.

Krytycy w mediach społecznościowych komentowali, że minister nie może być pewny ochrony, jaką otrzymuje jako osoba państwowa, ale zwolennicy zauważają, że Ziobro, który jest także prokuratorem generalnym, otrzymywał groźby śmierci.

Ziobro mówi, że ma pozwolenie na noszenie broni i że strzelanie na strzelnicy uprawia w weekendy jako sport. Powiedział, że miał przy sobie broń, ponieważ alternatywą było pozostawienie jej w samochodzie, co jest niedozwolone, ponieważ zatrzymał się na ceremonii w drodze powrotnej do Warszawy na początku tygodnia pracy.

52-letni Ziobro jest szefem małej partii rządzącej prawicowej koalicji i ma zdecydowane poglądy, w tym popiera karę śmierci. Jest autorem zmian w wymiarze sprawiedliwości, które postawiły Polskę na kursie kolizyjnym z Unią Europejską.

Podobne wpisy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *