Céline Dion odwołuje europejskie koncerty „dopóki nie będę naprawdę gotowa do powrotu na scenę”

Aby otrzymywać bezpłatne powiadomienia o najświeższych wiadomościach w czasie rzeczywistym, wysyłane bezpośrednio do Twojej skrzynki odbiorczej, zapisz się do naszych e-maili z najnowszymi wiadomościami

Zarejestruj się, aby otrzymywać nasze bezpłatne e-maile z najnowszymi wiadomościami

Céline Dion odwołała wszystkie zaplanowane koncerty do kwietnia 2024 roku, ponieważ kontynuuje leczenie rzadkiego zaburzenia neurologicznego.

„Bardzo mi przykro, że znowu was wszystkich rozczarowałam” – powiedziała piosenkarka w oświadczeniu w mediach społecznościowych. „Pracuję naprawdę ciężko, aby odbudować swoje siły, ale koncertowanie może być bardzo trudne, nawet gdy ma się 100 lat %. To nie fair w stosunku do ciebie, aby wciąż przekładać koncerty i nawet jeśli łamie mi to serce, najlepiej będzie, jeśli odwołamy wszystko teraz, dopóki nie będę naprawdę gotowy, by znów być na scenie.

W sumie odwołano 42 europejskie daty, w tym przystanki w Holandii, Francji, Belgii, Danii, Norwegii, Szwecji, Finlandii, Polsce, Czechach, Szwajcarii, Chorwacji, Niemczech, Węgrzech, Austrii, Anglii, Szkocji i Irlandii.

Na początku tego roku Dion powiedziała, że ​​zespół sztywnej osoby powoduje skurcze, które wpływają na jej zdolność chodzenia i śpiewania.

„Niestety, skurcze wpływają na każdy aspekt mojego codziennego życia, czasami powodując trudności podczas chodzenia i nie pozwalając mi używać strun głosowych do śpiewania w sposób, do którego jestem przyzwyczajona” – powiedziała.

Zespół sztywnej osoby powoduje sztywność mięśni i bolesne skurcze mięśni, które mogą być wywołane przez głośne dźwięki lub lekki dotyk. Przyczyna nie jest znana, ale uważa się, że jest to choroba autoimmunologiczna. Ciężkie przypadki mogą powodować trudności w chodzeniu i zgarbioną postawę.

Dion, która ma na swoim koncie pięć nagród Grammy i dwa Oscary, jest najlepiej sprzedającą się artystką wszechczasów z hitami takimi jak „I’m Alive” i „My Heart Will Go On”.

Podobne wpisy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *