Clarkson ujawnia, że ​​samochód Jamesa Maya ląduje w restauracji w nowej Grand Tour

Aby otrzymywać bezpłatne powiadomienia o najświeższych wiadomościach w czasie rzeczywistym, wysyłane bezpośrednio do Twojej skrzynki odbiorczej, zapisz się do naszych e-maili z najnowszymi wiadomościami

Zarejestruj się, aby otrzymywać nasze bezpłatne e-maile z najnowszymi wiadomościami

Jeremy Clarkson ujawnił, że jeden z żartów w The Grand Tour: Eurocrash obejmuje samochód Jamesa Maya „kończący” w restauracji.

W najnowszej odsłonie programu podróży samochodowych Clarkson, May i Richard Hammond wyruszają w liczącą 1400 mil podróż przez Polskę, Słowację, Węgry i Słowenię.

W programie Prime Video, który będzie drugą częścią piątej serii, dawne trio Top Gear „próbuje sowieckiej Formuły 1, zostaje zaatakowane przez śmiercionośnych łuczników, rekrutuje słynnego kierowcę wyścigowego i bierze udział w spektakularnym filmie Szybcy i wściekli. punkt kulminacyjny”.

Zapytany o żarty podczas podróży, Clarkson powiedział: „Jeśli jeździsz po drogach i zatrzymujesz się w hotelach, tak jak my tutaj, oznacza to, że docierasz do hotelu na drinka.

„A potem oczywiście, po kilku drinkach, przychodzą do głowy pomysły, więc samochód Jamesa ląduje w restauracji w wyniku drinka”.

Hammond powiedział, że 60-letni May „miał wszelkie powody”, by uczynić ich życie „nieszczęśliwym”, dodając „głęboko zawstydzające i głęboko irytujące” efekty dźwiękowe do swojego samochodu.

53-letni prezenter dodał: „Zmodyfikował go tak, że kiedy naciskałem hamulec, brzmiało to dzwonkiem, a kiedy korzystałem ze wskaźników, brzmiało to różnymi syrenami.

„Gdy dławienie przekraczało pewien punkt przyspieszenia, grał na dudach. Najgorsze było to, że kiedy opuszczałem lub podnosiłem dach, głośno nadawał komunikat w miejscowym języku, który sugerował, że jestem impotentem”.

W programie May kupuje również „beżowy” oraz „dziwaczny i okropny” amerykański subkompaktowy samochód Crosley za około 12 000 funtów podczas licytacji online.

Powiedział, że „rodzajem ukrytej korzyści” było to, że nie musiał tak często widywać się z Hammondem i Clarksonem, ponieważ był tak powolny w pojeździe.

May dodała: „Nie mam nic przeciwko pozostawieniu samego siebie tak bardzo, jak inni prawdopodobnie by to zrozumieli, ponieważ, jak właśnie wskazałeś, jest w tym pewna ulga. Ale musiałem to zrównoważyć z nieszczęściem bycia w okropnym samochodzie”.

Clarkson – który jest także gospodarzem Clarkson’s Farm na Amazon – powiedział, że trio wraca do Afryki w kolejnej nadchodzącej części The Grand Tour.

Powiedział: „Ten jest trudny. To trudne, jeśli jesteś młody i wysportowany, ale ja naprawdę nie jestem wysportowany i jestem bardzo gruby, a teraz mam 63 lata”.

The Grand Tour: Eurocrash będzie dostępny w Prime Video w piątek 16 czerwca.

Podobne wpisy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *