Kieran Culkin przyznaje, że próbował wydostać się z nowego filmu Jessego Eisenberga

Otrzymuj nasz bezpłatny cotygodniowy e-mail z najnowszymi wiadomościami z branży filmowej od naszej krytyk filmowej Clarisse Loughrey

Odbierz bezpłatnie nasz e-mail The Life Cinematic

Kieran Culkin przyznał, że próbował wyrwać się ze swojego kolejnego projektu filmowego, w którym zagra Jesse Eisenberg.

40-letni aktor występuje obecnie w ostatnim sezonie HBO Sukcesja, który zakończy się w następny poniedziałek (29 maja). Możesz przeczytać recenzję The Independent dotyczącą przedostatniego odcinka tutaj.

W nowym wywiadzie z reżyserem Taiką Waititi Culkin opowiedział o swoim kolejnym projekcie, filmie A Real Pain w reżyserii Eisenberga.

Zdjęcia do filmu, który koncentruje się na dwóch kuzynach, którzy po śmierci babci dołączają do wycieczki związanej z Holokaustem, wkrótce rozpoczną się w Polsce.

Omawiając projekt, Culkin powiedział Interview Magazine: „To zabrzmi okropnie, ale próbowałem się z tego wyrwać, bo to uczyni moje życie nieszczęśliwym. Ale nie chcę tego nie robić, ponieważ to taki piękny scenariusz”.

Wyjaśnił: „Znajdowałem wszelkie powody, by tego nie robić. Pomyślałem: „Obejrzę jego pierwszy film, może będzie okropny”. Obejrzałem to i pomyślałem: „S***. To jest naprawdę dobre.’

„Cóż, pozwól mi ponownie przeczytać scenariusz, znajdę w nim dziury. Może byłem w dobrym nastroju, kiedy się zgodziłem. Przeczytałem to jeszcze raz i było tak cudownie”.

Culkin występuje obecnie w ostatnim sezonie serialu „Succession”

(HBO)

Culkin dodał: „Kiedy to skończyłem, poszedłem do żony i powiedziałem:„ Przepraszam, kochanie. Kurwa, muszę iść do tego filmu. To jest po prostu zbyt dobre.

Wyjaśniając swoją niechęć, aktor powiedział: „Powodem, dla którego chciałem się z tego wydostać, jest to, że mam półtora i trzy i pół latka, a my” będzie kręcił się po Polsce

Uzyskaj dostęp do nieograniczonej transmisji strumieniowej filmów i programów telewizyjnych dzięki Amazon Prime Video Zarejestruj się teraz, aby skorzystać z 30-dniowego bezpłatnego okresu próbnego

Zapisać się

„Nie lubię przebywać z dala od nich dłużej niż dwa dni, a przebywanie z nimi przez cały czas jest dla mnie niepraktyczne. Pracuję nad przekonaniem żony, żeby przyjechała na dwa tygodnie i przyprowadziła dzieci. Po prostu dużo jej zależy.

Culkin i żona Jazz Charton pobrali się w 2013 roku.

Podobne wpisy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *