Oleksandr Usyk recytuje wiersz i rapuje, gdy Daniel Dubois przysięga „rozpętać piekło” mistrzowi

Zapisz się do naszego bezpłatnego biuletynu sportowego, aby otrzymywać najświeższe informacje na temat wszystkiego, od kolarstwa po boks

Zarejestruj się w naszym bezpłatnym sportowym e-mailu, aby otrzymywać najświeższe informacje

Oleksandr Usyk był gwiazdą swojej konferencji prasowej z Danielem Dubois w czwartek (13 lipca), recytując wiersz i rapując, gdy stanął twarzą w twarz ze swoim pretendentem w Londynie.

Uysk będzie bronił zunifikowanych tytułów wagi ciężkiej przeciwko obowiązkowemu pretendentowi Dubois 26 sierpnia, kiedy ta para zmierzy się we Wrocławiu.

25-letni Dubois nie jest Brytyjczykiem, którego fani chcieli zobaczyć w starciu z 36-letnim Uyskiem, ale rozmowy między niepokonanym Ukraińcem a Tysonem Furym zakończyły się tej wiosny. W rezultacie doszło do tego pojedynku, podobnie jak Fury vs Francis Ngannou – ogłoszono we wtorek (11 lipca).

W każdym razie Dubois poparł się na czwartkowej konferencji prasowej, mówiąc: „W stu procentach jestem gotowy, jesteśmy gotowi do dudnienia. To jest to, przynieś im tytuły do ​​domu, przynieś im pasy. Idą ze mną, to mój czas.

„Usyk był wielkim mistrzem, [but] wszystko co ma początek musi się skończyć. Muszę go wymanewrować iw ogóle. Jestem młodszy, silniejszy, muszę rozpętać piekło na tym gościu.

„Jestem inny, chłopaki to zobaczą. Bukmacherzy mogą mówić, co chcą, dla mnie to żadna presja. nigdy nie słucham [the media] W każdym razie. Będę na nim, gotowy odebrać im pasy.

W międzyczasie Uysk wyrecytował wiersz, którego przetłumaczenie, jak powiedział jego promotor Alex Krassyuk, zajęłoby zbyt dużo czasu, chociaż Krassyuk ujawnił, że fragment ten dotyczy „wrogów, którzy mają zostać zniszczeni”.

Jednak Uysk (20-0, 13 nokautów) również okazał szacunek Dubois, mówiąc: „Naprawdę wysoko oceniam mojego przeciwnika. To miły człowiek, miły facet, fajny sportowiec. Doszedł do pozycji obowiązkowej, więc na to zasłużył, ale przestańmy gadać; spotkajmy się 26 sierpnia.”

Zapytany, czy ma wiadomość dla Dubois, Usyk po prostu powiedział: „Sam jestem wiadomością”, po czym zaczął rapować po ich starciu.

Ukrainiec, złoty medalista olimpijski, wcześniej królował jako jedyny niekwestionowany mistrz wagi junior ciężkiej ery czterech pasów. Po przejściu do wagi ciężkiej pokonał Anthony’ego Joshuę i zdobył zunifikowane tytuły, które zachował przeciwko „AJ” w ich rewanżu zeszłego lata – ponownie pokonując Brytyjczyka na punkty.

Tymczasem Dubois ostatni raz walczył w grudniu, zatrzymując Kevina Lerenę po trzech powaleniach, z których dwa były spowodowane kontuzją kolana. Dubois (19-1, 18 KO) od tego czasu przeszedł operację, aby rozwiązać problem.

Egis Klimas, menedżer Usyka, powiedział: „Zostaliśmy przedstawieni Danielowi Dubois jako zabójcy. Cała ta prędkość, cała ta moc, on przyjdzie, żeby znokautować Ołeksandra Usyka, jak rozumiem. Po pierwsze, aby kogoś znokautować, trzeba go dotknąć. Czasami dużemu kotu nie jest łatwo złapać mysz”.

Tymczasem promotor Dubois, Frank Warren, powiedział: „Patrzę na to w inny sposób niż wszyscy inni. To test dla Usyka przeciwko Danielowi, walczącemu z młodym, głodnym, obiecującym zawodnikiem. Jest zdolny, potrafi uderzać pięściami, dźgać, jest szybszy niż ludzie myślą. Naprawdę wierzę, że mój mężczyzna wygra. To będzie świetna walka, póki trwa.”

Kliknij tutaj, aby zasubskrybować kanał The Independent’s Sport na YouTube, gdzie znajdziesz wszystkie najnowsze filmy sportowe.

Podobne wpisy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *